http://www.trdent.pl
pl cz de en

Celulozowe wałeczki stomatologiczne


Celulozowe wałeczki stomatologiczne wykonane są w postaci niewielkich walców ze zwiniętej waty celulozowej, owiniętej bibułką higieniczną. Przeznaczone są do osuszania śluzówki jamy ustnej podczas zabiegów stomatologicznych lub odsłonięcia pola zabiegowego w ich trakcie. Wszystkie surowce wykorzystane do produkcji posiadają atest do kontaktu z ludzką śluzówką.


Wałeczki stomatologiczne są białe, gładkie, nie zawierają wybielaczy optycznych oraz zanieczyszczeń mechanicznych. Nie przyklejają się do śluzówki.

 

Dzięki swojej wysokiej chłonności, celulozowe wałeczki stomatologiczne są produktem wysoko cenionym w pracy stomatologów, nawet mocno i długo nasączone płynem nie rozklejają się i są łatwe do usunięcia.

 

Dzięki swojej przystępnej cenie nasze wałeczki stomatologiczne są świetną alternatywą dla powszechnie używanej waty celulozowej, którą trzeba samodzielnie pociąć na odcinki i poskręcać, co jest zajęciem czasochłonnym, a efekt tej pracy daleko odbiega od gotowego wałeczka stomatologicznego.
Nasze wałeczki stomatologiczne są pierwszym dostępnym cenowo i funkcjonalnie praktycznym produktem, przeznaczonym do codziennej pracy stomatologa.

 

Celulozowe wałeczki stomatologiczneCelulozowe wałeczki stomatologiczneCelulozowe wałeczki stomatologiczne